Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

47:abcd [2009/01/22 18:49]
127.0.0.1 upraveno mimo DokuWiki
47:abcd [2010/06/20 16:17] (aktuální)
Sven Dražan
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== 47. ročník fyzikální olympiády - kategorie A, B, C, D ======
 +
 +===== Mezinárodní FO v Singapuru =====
 +
 +V červenci 2006 proběhla v Singapuru mezinárodní fyzikální olympiáda, zprávu o jejím průběhu a výsledcích od profesora Volfa můžete nalézt zde {{:​47:​37_ipho_singapore_2006.pdf}}
 +
 +===== Výsledky krajského kola kategorie B =====
 +
 +  * Výsledková listina kategorie B ke stažení: {{:​47:​b-47-reg.pdf}}
 +  * Zadání krajského kola kategorie B ke stažení: {{:​47:​fo47b2_z.pdf}}
 +  * Řešení krajského kola kategorie B ke stažení: {{:​47:​fo47b2_r.pdf}}
 +
 +^Pořadí ​ ^Jméno ​ ^Příjmení ​ ^Škola ​ ^Ú 1  ^Ú 2  ^Ú 3  ^Ú 4  ^Celkem ^
 +^//​Úspěšní řešitelé//​^^^^^^^^^
 +|I.  |Petr  |Buršík ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14  |10  |9.5  |8  |4  |31.5 |
 +|II.  |Zbyněk ​ |Konečný ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14  |7  |9.5  |7  |6  |29.5 |
 +|III.  |Jana  |Medková ​ |G Brno, Křenová 36  |9.5  |9.5  |10  |0  |29 |
 +|IV.  |Marek ​ |Kaleta ​ |G Brno-Řečkovice,​ T. Novákové 2  |8  |9  |1  |6.5  |24.5 |
 +|V.  |Filip ​ |Rozbořil ​ |G Boskovice, Palackého nám. 1  |1  |10  |4  |6.5  |21.5 |
 +|VI.  |Martin ​ |Chvátal ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14  |7  |6  |4  |1  |18 |
 +|VII.  |Hana  |Jirků ​ |G Brno-Řečkovice,​ T. Novákové 2  |2  |8  |5  |2  |17 |
 +|VIII. ​ |Kristýna ​ |Krejčová ​ |G Tišnov, Na Hrádku 20  |5  |7.5  |1.5  |2  |16 |
 +|IX.  |Veronika ​ |Jurtíková ​ |G Brno-Řečkovice,​ T. Novákové 2  |5  |3  |1  |6.5  |15.5 |
 +|X.  |Rostislav ​ |Lang  |G Brno, Barvičova 85  |0.5  |6  |2  |6  |14.5 |
 +|XI.  |Kamil ​ |Al Jamal  |G Blansko, Seifertova 13  |4  |5  |0  |5  |14 |
 +^//Další řešitelé//​^^^^^^^^^
 +| |Petr  |Koupý ​ |G Blansko, Seifertova 13  |0.5  |9.5  |1  |2.5  |13.5 |
 +| |Beata ​ |Garšicová ​ |G Brno, Vídeňská 47  |0  |6  |1.5  |5.5  |13 |
 +| |Martin ​ |Kočí ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14  |1.5  |8  |1  |1.5  |12 |
 +| |Jakub ​ |Vaštík ​ |G Brno, Vídeňská 47  |2  |6  |0  |2.5  |10.5 |
 +| |Michal ​ |Černý ​ |G Brno, Barvičova 85  |0  |7  |0  |3  |10 |
 +| |Martina ​ |Patzelová ​ |G Brno, Vídeňská 47  |0  |6  |0  |2.5  |8.5 |
 +| |Barbora ​ |Zavadilová ​ |G Bučovice, Součkova 500  |0  |0  |-  |2.5  |2.5 |
 +| |Soňa ​ |Kervicerová ​ |G Bučovice, Součkova 500  |0  |0  |0  |1.5  |1.5 |
 +| |Kristýna ​ |Štancelová ​ |G Bučovice, Součkova 500  |1  |0  |0  |0  |1 |
 +
 +Úspešným rešitelem je student, který celkově získal alespon 14 bodů a současně alespoň ve dvou úlohách získal 5 a více bodů.
 +
 +===== Výsledky krajského kola kategorie C =====
 +
 +  * Výsledková listina kategorie C ke stažení: {{:​47:​c-47-reg.pdf}}
 +  * Zadání krajského kola kategorie C ke stažení: {{:​47:​fo47c2_z.pdf}}
 +  * Řešení krajského kola kategorie C ke stažení: {{:​47:​fo47c2_r.pdf}}
 +
 +^Pořadí ​ ^Jméno ​ ^Příjmení ​ ^Škola ​ ^Ú 1  ^Ú 2  ^Ú 3  ^Ú 4  ^Celkem ^
 +^//​Úspěšní řešitelé//​^^^^^^^^^
 +|I.  |Tomáš ​ |Talanda ​ |G Tišnov, Na Hrádku 20  |10  |5  |9.5  |7.5  |32 |
 +|II.  |Petr  |Fiala ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14  |7  |3.5  |10  |5  |25.5 |
 +|III. |Lucie ​ |Pospíšilová ​ |G Brno, Žižkova 55  |5.5  |4.5  |10  |1  |21 |
 +|IV.  |Zdeněk ​ |Vais  |G Boskovice, Palackého nám. 1  |6.5  |6  |5  |3  |20.5 |
 +|V.  |Pavel ​ |Pospíšil ​ |SPSŠ Brno, Sokolská 1  |7.5  |0  |1  |9  |17.5 |
 +|VI.-VII. ​ |Jan  |Kovář ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14  |7  |4  |5  |1  |17 |
 +|VI.-VII. ​ |Jiří ​ |Michele ​ |SPSŠ Brno, Sokolská 1  |8  |0  |0  |9  |17 |
 +|VIII. ​ |Štěpán ​ |Jermolajev ​ |G Boskovice, Palackého nám. 1  |5.5  |5  |0  |3.5  |14 |
 +^//Další řešitelé//​^^^^^^^^^
 +| |Jaroslav ​ |Šmíd ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14  |3  |3.5  |10  |2  |18.5 |
 +| |Jan  |Dražka ​ |G Blansko, Seifertova 13  |8  |3  |1  |4  |16 |
 +| |Jaroslav ​ |Novotný ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14  |6.5  |3  |4  |2  |15.5 |
 +| |Jan  |Páral ​ |G Brno, Žižkova 55  |0  |5  |8  |0  |13 |
 +| |Adam  |Kolář ​ |G Kyjov  |7.5  |4.5  |0  |1  |13 |
 +| |Jaromír ​ |Bačovský ​ |G Brno-Řečkovice,​ T. Novákové 2  |2  |2  |4  |4  |12 |
 +| |Petr  |Sedlo ​ |G Židlochovice ​ |5  |5  |0  |1.5  |11.5 |
 +| |Radek ​ |Hrbáček ​ |G Brno-Řečkovice,​ T. Novákové 2  |6  |2  |0  |2.5  |10.5 |
 +| |Tomáš ​ |Orsava ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14  |6  |2  |0  |0  |8 |
 +| |Nghia ​ |Le Hong  |G Brno, Žižkova 55  |1.5  |6  |0  |0  |7.5 |
 +| |Jan  |Šponer ​ |SPSŠ Brno, Sokolská 1  |4.5  |0  |1  |2  |7.5 |
 +| |Radana ​ |Janovská ​ |G Hustopeče, Dukelské nám. 7  |2.5  |4.5  |0  |0  |7 |
 +| |Martin ​ |Barák ​ |G Boskovice, Palackého nám. 1  |2  |4.5  |0  |0  |6.5 |
 +| |Adam  |Ocásek ​ |G Brno, Křenová 36  |5  |1  |0  |0  |6 |
 +| |Martin ​ |Skyba ​ |G Brno, Žižkova 55  |4  |2  |0  |0  |6 |
 +| |Lukáš ​ |Střeštík ​ |G Brno, Žižkova 55  |2.5  |1  |0  |0  |3.5 |
 +| |Ludmila ​ |Zelinková ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14  |1.5  |2  |0  |0  |3.5 |
 +| |Jakub ​ |Bárta ​ |G Brno-Řečkovice,​ T. Novákové 2  |0  |2  |0  |0  |2 |
 +| |Ondřej ​ |Krejčí ​ |G Bučovice, Součkova 500  |-  |-  |-  |-  |0 |
 +
 +Úspešným rešitelem je student, který celkově získal alespon 14 bodů a současně alespoň ve dvou úlohách získal 5 a více bodů.
 +
 +===== Výsledky krajského kola kategorie D =====
 +
 +  * Výsledková listina kategorie D ke stažení: {{:​47:​d-47-reg.pdf}}
 +  * Zadání krajského kola kategorie D ke stažení: {{:​47:​fo47d2_z.pdf}}
 +  * Řešení krajského kola kategorie D ke stažení: {{:​47:​fo47d2_r.pdf}}
 +
 +^Pořadí ​ ^Jméno ​ ^Příjmení ​ ^Škola ​ ^Ú 1  ^Ú 2  ^Ú 3  ^Ú 4  ^Celkem ^
 +^//​Úspěšní řešitelé//​^^^^^^^^^
 +|I.  |Vít  |Procházka ​ |G Tišnov ​ |10  |9  |6  |9  |34 |
 +|II.  |Jiří ​ |Babocký ​ |G Brno, Barvičova 85  |6  |8.5  |4.5  |9.5  |28.5 |
 +|III.  |Andrea ​ |Petrů ​ |G Břeclav, Sady 28. října ​ |6  |9.5  |5  |7.5  |28 |
 +|IV.  |Mojmír ​ |Vinkler ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše. 14  |10  |5  |5.5  |7  |27.5 |
 +|V.  |Helena ​ |Paschkeová ​ |G Řečkovice,​ T. Novákové 2  |5.5  |8.5  |7  |6  |27 |
 +|VI.  |Klára ​ |Mitošinková ​ |G Mikulov ​ |8  |8.5  |5  |4  |25.5 |
 +|VII.-VIII. ​ |Jan  |Falýnek ​ |G Brno, Vídeňská 47  |10  |1  |8  |6  |25 |
 +|VII.-VIII. ​ |Jakub ​ |Rozbořil ​ |G Boskovice, Palackého nám. 1  |8  |5.5  |5.5  |6  |25 |
 +|IX.  |Milostav ​ |Vlček ​ |G Brno, Elgartova 3  |8  |9  |2.5  |5  |24.5 |
 +|X.-XIII. ​ |Jakub ​ |Režňak ​ |G Kyjov  |10  |1  |6  |6.5  |23.5 |
 +|X.-XIII. ​ |Alexander ​ |Slávik ​ |G Brno-Řečkovice,​ T. Novákové 2  |10  |9  |0.5  |4  |23.5 |
 +|X.-XIII. ​ |Adam  |Klečka ​ |G Kyjov  |7  |3  |6  |7.5  |23.5 |
 +|X.-XIII. ​ |Ondřej ​ |Hlouša ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše. 14  |10  |0.5  |7  |6  |23.5 |
 +|XIV.-XVII. ​ |Pavel ​ |Závadský ​ |G Brno, Křenová 36  |8  |0.5  |10  |3.5  |22 |
 +|XIV.-XVII. ​ |Lenka ​ |Franců ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše. 14  |7  |0  |8  |7  |22 |
 +|XIV.-XVII. ​ |Ondřej ​ |Pavelka ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše. 14  |3  |0  |10  |9  |22 |
 +|XIV.-XVII. ​ |Michal ​ |Bednář ​ |G Boskovice, Palackého nám. 1  |10  |5  |1  |6  |22 |
 +|XVIII. ​ |Zdenek ​ |Farka ​ |G Brno-Řečkovice,​ T. Novákové 2  |0.5  |9  |3  |7  |19.5 |
 +|XIX.  |Štěpán ​ |Horký ​ |G Zastávka ​ |-  |7.5  |5  |5  |17.5 |
 +|XX.  |Tomáš ​ |Dao  |SOŠ Strážnice ​ |0.5  |3  |7  |5.5  |16 |
 +|XXI.-XXII. ​ |Pavel ​ |Klvaňa ​ |G Brno, Vídeňská 47  |2  |8.5  |-  |5  |15.5 |
 +|XXI.-XXII. ​ |Marcel ​ |Žák ​ |G Brno, Barvičova 85  |5  |3  |2.5  |5  |15.5 |
 +^//Další řešitelé//​^^^^^^^^^
 +| |Jan  |Balák ​ |G Brno, Barvičova 85  |3  |8  |-  |4  |15 |
 +| |Libor ​ |Okénko ​ |G Břeclav, Sady 28. října ​ |3.5  |0  |4  |7  |14.5 |
 +| |Kateřina ​ |Zuzaňáková ​ |G Vyškov ​ |4  |5  |0  |4  |13 |
 +| |Martina ​ |Veselá ​ |G Hustopeče, Dukelské nám. 7  |4  |1  |1  |7  |13 |
 +| |Milan ​ |Bartoš ​ |G Brno, Žižkova 55  |-  |0.5  |5  |7  |12.5 |
 +| |Tomáš ​ |Petrák ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše. 14  |0.5  |2  |3  |7  |12.5 |
 +| |Marek ​ |Doležal ​ |G Židlochovice ​ |0  |7.5  |-  |4.5  |12 |
 +| |Tomáš ​ |Vaněk ​ |G Zastávka ​ |0.5  |4.5  |1.5  |5  |11.5 |
 +| |Filip ​ |Vlček ​ |G Brno, Křenová 36  |4  |2  |2  |3  |11 |
 +| |Zuzana ​ |Uhrová ​ |G Břeclav, Sady 28. října ​ |1  |4.5  |0.5  |3.5  |9.5 |
 +| |Jiří ​ |Kirsch ​ |G Židlochovice ​ |5  |0  |0  |4  |9 |
 +| |Vladimír ​ |Míček ​ |SOŠ Strážnice ​ |1  |0.5  |3  |4  |8.5 |
 +| |Jan  |Martiš ​ |G Brno, tř. Kpt. Jaroše. 14  |0  |1  |3.5  |3.5  |8 |
 +| |Lukáš ​ |Pálka ​ |SPSŠ Brno, Sokolská 1  |2  |0.5  |-  |5  |7.5 |
 +| |Roman ​ |Skoupý ​ |G Boskovice, Palackého nám. 1  |3.5  |-  |-  |4  |7.5 |
 +| |Adriana ​ |Fačarová ​ |G Hustopeče, Dukelské nám. 7  |4  |-  |2  |-  |6 |
 +| |Helena ​ |Morozová ​ |G Hustopeče, Dukelské nám. 7  |0  |0  |2  |4  |6 |
 +| |Blanka ​ |Havelková ​ |G Boskovice, Palackého nám. 1  |1.5  |0.5  |1.5  |2  |5.5 |
 +| |Pavel ​ |Mrhač ​ |SPSŠ Brno, Sokolská 1  |-  |-  |1.5  |4  |5.5 |
 +| |Ondřej ​ |Tomeček ​ |SOŠ Strážnice ​ |0.5  |-  |3  |1  |4.5 |
 +| |Jan  |Dufek ​ |G Tišnov ​ |0  |1.5  |0.5  |2  |4 |
 +| |Jana  |Karlíková ​ |G Brno, Žižkova 55  |-  |1  |-  |3  |4 |
 +| |Martin ​ |Sychra ​ |SPSŠ Brno, Sokolská 1  |2  |1.5  |0.5  |0  |4 |
 +| |Martin ​ |Zajíček ​ |SOŠ Strážnice ​ |-  |0  |1.5  |2  |3.5 |
 +| |Gabriela Klára ​ |Malečková ​ |G Brno, Žižkova 55  |-  |-  |-  |0.5  |0.5 |
 +| |Sylvie ​ |Pavloková ​ |G Mikulov ​ |-  |0  |-  |-  |0 |
 +| |Vladimír ​ |Míč ​ |G Brno, Křenová 36  |-  |-  |-  |-  |0 |
 +| |Petr  |Hudeček ​ |SOŠ Strážnice ​ |-  |0  |-  |-  |0 |
 +| |Jan  |Vařacha ​ |G Znojmo ​ |-  |0  |-  |-  |0 |
 +
 +Úspešným rešitelem je student, který celkově získal alespon 14 bodů a současně alespoň ve dvou úlohách získal 5 a více bodů.
 +
 +===== Krajské kolo FO kategorií B,C,D =====
 +
 +Krajské kolo fyzikální olympiády kategorií B,C,D se koná v pátek 21. dubna 2006 v aule Q Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně, Technická 2, v době od 9:00 do 13:00 hod. Jde o areál VUT v Brně-Králově Poli u konečné tramvaje č. 12. Vyznamným orientačním bodem je výšková osmnáctiposchoďová budova, aula Q je vedle ní.
 +
 +Mimobrněnským účastníkum se bude před zahájením od 8:15 hod, proplácet jízdné - jízdenku je nutné odevzdat jako doklad, nekupujte si proto zpáteční jízdenku.
 +
 +Zahájení vlastní soutěže bude v 9:00 přesně, prosíme proto o dochvilnost :-))
 +
 +Cestu na soutěž vám snad pomohou najít tyto mapky:
 +{{:​mapa1.jpg?​30|Letecká mapa s popiskem}} - {{:​mapa2.jpg?​30|Schematická mapa s popiskem}} - [[http://​www.mapy.cz/?​mp=ophoto&​zm=15&​cx=138079392&​cy=132915808&​pw=1268&​ph=709|Letecká mapa]] širšího okolí z www.mapy.cz
 +
 +===== Výsledky domácího kola kategorií B,C,D =====
 +
 +^Jméno ​ ^Příjmení ​ ^Škola ​ ^Ú 1  ^Ú 2  ^Ú 3  ^Ú 4  ^Ú 5  ^Ú 6  ^Ú 7 ^
 +^//​Postupující z kategorie B//​^^^^^^^^^^
 +|Rozbořil |Filip |G Boskovice, Palackého nám1 |10 |- |10 |10 |- |10 |10 |
 +|Buršík |Petr |G Tř Kpt Jaroše 14 |10 |6 |10 |7 |6 |10 |- |
 +|Chvátal |Martin |G Tř Kpt Jaroše 14 |8 |7 |10 |7 |- |10 |10 |
 +|Kočí |Martin |G Tř Kpt Jaroše 14 |9 |7 |10 |10 |- |10 |10 |
 +|Konečný |Zbyněk |G Tř Kpt Jaroše 14 |9 |10 |10 |10 |- |10 |10 |
 +|Medková |Jana |G Křenová 36 |6 |7 |10 |6 |- |9 |9 |
 +|Černý |Michal |BiGy Barvičova 85 |8 |7 |9 |10 |9 |9 |9 |
 +|Lang |Rostislav |BiGy Barvičova 85 |7 |8 |10 |9 |9 |9 |10 |
 +|Al |Jamal |Kamil G Blansko, Seifertova 13 |5 |- |10 |5 |10 |10 |- |
 +|Koupý |Petr |G Blansko, Seifertova 13 |10 |- |10 |8 |10 |10 |- |
 +|Hana |Jirků |G Řečkovice,​ T. Novákové 2 |10 |- |10 |7 |10 |10 |10 |
 +|Jurtíková |Veronika |G Řečkovice,​ T. Novákové 2 |10 |8 |10 |10 |10 |10 |9 |
 +|Kaleta |Marek |G Řečkovice,​ T. Novákové 2 |10 |- |10 |7 |6 |10 |8 |
 +|Kervicerová |SoŇa |G Bučovice, Součkova 500 |7 |7 |4 |7 |7 |9 |8 |
 +|Štancelová |Kristýna |G Bučovice, Součkova 500 |7 |10 |8 |7 |9 |9 |3 |
 +|Zavadilová |Barbora |G Bučovice, Součkova 500 |6 |10 |10 |8 |10 |9 |10 |
 +|Garšicová |Beata |G Vídeňská 47 |10 |10 |10 |8 |10 |9 |10 |
 +|Patzelová |Martina |G Vídeňská 47 |7 |10 |8 |- |10 |9 |10 |
 +|Vaštík |Jakub |G Vídeňská 47 |8 |9 |9 |7 |- |9 |6 |
 +|Krejčová |Kristýna |G Tišnov, Na Hrádku 20 |8 |9 |9 |9 |6 |5 |5 |
 +^//​Postupující z kategorie C//​^^^^^^^^^^
 +|Jermolajev |Štěpán |G Boskovice, Palackého nám 1 |10 |- |10 |8 |10 |7 |- |
 +|Vais |Zdeněk |G Boskovice, Palackého nám 1 |8 |- |10 |- |9 |7 |10 |
 +|Barák |Martin |G Boskovice, Palackého nám 1 |10 |- |10 |8 |10 |6 |- |
 +|Fiala |Petr |G Tř. Kpt. Jaroše 14 |10 |- |10 |- |10 |9 |8 |
 +|Kovář |Jan |G Tř. Kpt. Jaroše 14 |10 |10 |- |10 |10 |9 |8 |
 +|Novotný |Jaroslav |G Tř. Kpt. Jaroše 14 |10 |9 |- |8 |8 |10 |10 |
 +|Orsava |Tomáš |G Tř. Kpt. Jaroše 14 |10 |10 |- |- |10 |10 |10 |
 +|Šmíd |Jaroslav |G Tř. Kpt. Jaroše 14 |10 |10 |- |9 |8 |10 |10 |
 +|Zelinková |Ludmila |G Tř. Kpt. Jaroše 14 |8 |9 |6 |5 |- |10 |- |
 +|Pospíšil |Pavel |SPSŠ Sokolská 1 |10 |10 |10 |8 |9 |9 |9 |
 +|Šponer |Jan |SPSŠ Sokolská 1 |10 |9 |10 |- |10 |9 |9 |
 +|Michele |Jiří |SPSŠ Sokolská 1 |10 |9 |10 |- |10 |8 |9 |
 +|Ocásek |Adam |G Křenová 36 |6 |8 |9 |8 |9 |6 |7 |
 +|Dražka |Jan |G Blansko, Seifertova 13 |9 |8 |10 |- |9 |9 |- |
 +|Bačovský |Jaromír |G Řečkovice,​ T. Novákové 2 |10 |4 |10 |9 |9 |10 |- |
 +|Bárta |Jakub |G Řečkovice,​ T. Novákové 2 |10 |4 |9 |7 |9 |7 |- |
 +|Hrbáček |Radek |G Řečkovice,​ T. Novákové 2 |6 |- |9 |7 |9 |10 |- |
 +|Krejčí |Ondřej |G Bučovice, Součkova 500 |9 |7 |0 |6 |9 |9 |6 |
 +|Le |Hong |Nghia GML Žižkova 55 |10 |10 |10 |10 |10 |5 |0 |
 +|Páral |Jan |GML Žižkova 55 |10 |10 |10 |9 |10 |9 |1 |
 +|Pospíšilová |Lucie |GML Žižkova 55 |10 |10 |10 |7 |10 |9 |10 |
 +|Skyba |Martin |GML Žižkova 55 |10 |10 |10 |10 |10 |10 |0 |
 +|Střeštík |Lukáš |GML Žižkova 55 |10 |10 |10 |9 |10 |10 |0 |
 +|Janovská |Radana |G Hustopeče, Dukelské nám 7 |10 |9 |10 |10 |10 |9 |- |
 +|Kolář |Adam |G Kyjov |10 |8 |7 |8 |10 |10 |7 |
 +|Sedlo |Petr |G Židlochovice |9 |9 |10 |8 |10 |9 |- |
 +|Talanda |Tomáš |G Tišnov, Na Hrádku 20 |10 |10 |10 |10 |10 |10 |10 |
 +^//​Nepostupující z kategorie C//​^^^^^^^^^^
 +|Knoflíček |Jakub |G Kyjov |10 |9 |10 |- |- |- |- |
 +|Mikula |Jiří |G Kyjov |10 |9 |10 |- |- |- |- |
 +|Petříček |Roman |G Kyjov |10 |- |10 |- |- |- |- |
 +^//​Postupující z kategorie D//​^^^^^^^^^^
 +|Bednář |Michal |G Boskovice, Palackého nám. 1 |8 |8 |8 |7 |- |5 |8 |
 +|Havelková |Blanka |G Boskovice, Palackého nám. 1 |5 |6 |- |5 |- |5 |6 |
 +|Rozbořil |Jakub |G Boskovice, Palackého nám. 1 |8 |8 |10 |8 |- |6 |8 |
 +|Skoupý |Roman |G Boskovice, Palackého nám. 1 |5 |9 |8 |- |- |6 |8 |
 +|Vinkler |Mojmír |G Tř Kpt Jaroše 14 |7 |- |8 |9 |9 |9 |- |
 +|Franců |Lenka |G Tř Kpt Jaroše 14 |10 |9 |8 |6 |- |10 |- |
 +|Pavelka |Ondřej |G Tř Kpt Jaroše 14 |9 |- |8 |9 |- |9 |7 |
 +|Martiš |Jan |G Tř Kpt Jaroše 14 |7 |- |10 |9 |- |8 |7 |
 +|Petrák |Tomáš |G Tř Kpt Jaroše 14 |7 |5 |5 |8 |6 |5 |- |
 +|Hlouša |Ondřej |G Tř Kpt Jaroše 14 |- |- |8 |6 |10 |10 |8 |
 +|Sychra |Martin |SPSŠ Sokolská 1 |10 |8 |8 |7 |- |6 |7 |
 +|Pálka |Lukáš |SPSŠ Sokolská 1 |9 |7 |10 |8 |- |10 |8 |
 +|Mrhač |Pavel |SPSŠ Sokolská 1 |9 |7 |7 |6 |- |9 |8 |
 +|Míč |Vladimír |G Křenová 36 |- |10 |9 |7 |9 |9 |- |
 +|Vlček |Filip |G Křenová 36 |10 |10 |- |10 |3 |9 |8 |
 +|Závadský |Pavel |G Křenová 36 |10 |10 |- |10 |- |9 |8 |
 +|Babocký |Jiří |BiGy Barvičova 85 |10 |10 |10 |10 |10 |9 |10 |
 +|Žák |Marcel |BiGy Barvičova 85 |8 |8 |8 |8 |- |9 |9 |
 +|Balák |Jan |BiGy Barvičova 85 |9 |10 |10 |10 |9 |9 |9 |
 +|Farka |Zdenek |G Řečkovice,​ T. Novákové 2 |- |6 |- |10 |6 |10 |10 |
 +|Paschkeová |Helena |G Řečkovice,​ T. Novákové 2 |10 |6 |- |10 |- |10 |8 |
 +|Slávik |Alexander |G Řečkovice,​ T. Novákové 2 |10 |10 |- |10 |- |10 |8 |
 +|Procházka |Vít |G Tišnov |9 |10 |10 |10 |5 |8 |2 |
 +|Dufek |Jan |G Tišnov |9 |10 |10 |10 |- |1 |- |
 +|Horký |Štěpán |G TGM Zastávka |7 |8 |7 |8 |6 |9 |6 |
 +|Vaněk |Tomáš |G TGM Zastávka |7 |8 |6 |7 |8 |9 |5 |
 +|Hudeček |Petr |SOŠ Strážnice |5 |8 |6 |5 |- |7 |- |
 +|Míček |Vladimír |SOŠ Strážnice |7 |5 |5 |5 |- |7 |- |
 +|Dao |Tomáš |SOŠ Strážnice |9 |7 |10 |5 |- |8 |- |
 +|Tomeček |Ondřej |SOŠ Strážnice |7 |5 |5 |5 |1 |6 |- |
 +|Zajíček |Martin |SOŠ Strážnice |7 |5 |5 |5 |2 |7 |- |
 +|Klvaňa |Pavel |G Vídeňská 47 |10 |10 |10 |10 |- |9 |6 |
 +|Falýnek |Jan |G Vídeňská 47 |8 |9 |8 |10 |- |9 |6 |
 +|Bartoš |Milan |GML Žižkova 55 |8 |9 |9 |4 |0 |7 |7 |
 +|Karlíková |Jana |GML Žižkova 55 |7 |8 |8 |4 |0 |5 |8 |
 +|Malečková |Gabriela |Klára GML Žižkova 55 |7 |10 |9 |4 |0 |6 |8 |
 +|Fačarová |Adriana |G Hustopeče Dukelské nám 7 |10 |10 |10 |- |10 |9 |10 |
 +|Morozová |Helena |G Hustopeče Dukelské nám 7 |10 |10 |10 |- |10 |9 |10 |
 +|Veselá |Martina |G Hustopeče Dukelské nám 7 |10 |10 |10 |- |10 |9 |8 |
 +|Klečka |Adam |G Kyjov |10 |10 |10 |9 |10 |9 |9 |
 +|Režňak |Jakub |G Kyjov |9 |- |8 |10 |8 |9 |- |
 +|Petrů |Andrea |G Břeclav, Sady 28 října |10 |10 |10 |10 |10 |10 |9 |
 +|Okénko |Libor |G Břeclav, Sady 28 října |10 |10 |10 |9 |9 |10 |10 |
 +|Uhrová |Zuzana |G Břeclav, Sady 28 října |- |10 |10 |10 |10 |10 |10 |
 +|Vlček |Milostav |G Elgartova 3 |- |7 |10 |10 |8 |10 |- |
 +|Doležal |Marek |G Židlochovice |8 |10 |10 |10 |10 |7 |- |
 +|Kirsch |Jiří |G Židlochovice |10 |10 |10 |10 |10 |7 |10 |
 +|Vařacha |Jan |G Znojmo |7 |7 |9 |7 |5 |6 |6 |
 +|Zuzaňáková |Kateřina |G Vyškov |10 |10 |10 |10 |10 |9 |10 |
 +|Mitošinková |Klára |G Mikulov |10 |10 |10 |5 |10 |10 |9 |
 +|Pavloková |Sylvie |G Mikulov |10 |10 |10 |5 |6 |10 |9 |
 +
 +Do dalšího kola postupuje každý student, který má alespoň 5 úloh ohodnocených alespoň 5ti body, z čehož jedna je experimentální. Pokud student tuto podmínku splňuje a není na seznamu postupujících,​ kontaktujte jednatele KKFO Ondřeje Přibylu (tel. 775 314 158).
 +
 +
 +===== Výsledky celostátního kola kategorie A =====
 +
 +Celostátní kolo fyzikální olympiády kategorie A proběhlo v Plzni v termínu 21.–24. února 2006, oficiální stránky jsou na adrese http://​www.pef.zcu.cz/​pef/​kof/​pom/​fo_06/​main.php. A jak dopadli soutežící lze zjistit na [[http://​www.pef.zcu.cz/​pef/​kof/​pom/​fo_06/​vysledky.html|Výsledkové listině]].
 +
 +Zadání a řešení úloh: {{:​47:​fo47a3_z.pdf}},​ {{:​47:​fo47a3_r.pdf}}
 +
 +===== Výsledky krajského kola kategorie A v celé republice =====
 +
 +Výsledková listina je ke stažení: {{:​47:​fo47a3-celk.pdf}}
 +Z celkového počtu 14 účastníků krajského kola kategorie A jich bylo 10 úspěšných,​ z nichž dalších 6 bylo pozváno do celostátního kola, které se uskuteční v Plzni v termínu 21.–24. února 2006. Oficiální stránky jsou na adrese http://​www.pef.zcu.cz/​pef/​kof/​pom/​fo_06/​main.php. Všem účastníkům gratulujeme k výsledkům a přejeme mnoho dalších úspěchu nejen na poli fyziky a vědy, ale i ve všem ostatním, do čeho se pustí.
 +
 +Krajský výbor fyzikální olympiády Jihomoravského kraje
 +
 +===== Výsledky krajského kola kategorie A =====
 +
 +  * Výsledková listina kategorie A ke stažení: {{:​47:​a-47-reg.pdf}}
 +  * Zadání krajského kola kategorie A ke stažení: {{:​47:​fo47a2_z.pdf}}
 +  * Řešení krajského kola kategorie A ke stažení: {{:​47:​fo47a2_r.pdf}}
 +  * Zadání I. kola kategorie A ke stažení: {{:​47:​fo47a1_z.pdf}}
 +  * Řešení I. kola kategorie A ke stažení: {{:​47:​fo47a1_r.pdf}}
 +
 +^Pořadí ​ ^Jméno ​ ^Příjmení ​ ^Škola ​ ^Ú 1  ^Ú 2  ^Ú 3  ^Ú 4  ^Celkem ^
 +^//​Úspěšní řešitelé//​^^^^^^^^^
 +|I. |Petr  |Smital ​ |G Bo, tř. Kpt. Jaroše 14 |7,5 |10 |10 |7 |34,5 |
 +|II.-III. |Jiří ​ |Zelinka ​ |G Bo, tř. Kpt. Jaroše 14 |7 |1 |9,5 |10 |27,5 |
 +|II.-III. |Aleš ​ |Podolník ​ |G Bo, tř. Kpt. Jaroše 14 |9,5 |8,5 |0 |9,5 |27,5 |
 +|IV. |Miroslav ​ |Hrubý ​ |G Bo, Barvičova 85 |8 |8,5 |10 |- |26,5 |
 +|V. |Jiří ​ |Růžička ​ |G Bo, tř. Kpt. Jaroše 14 |6,5 |0 |10 |9 |25,5 |
 +|VI. |Lenka ​ |Herzánová ​ |G Bo, tř. Kpt. Jaroše 14 |7,5 |8 |0 |7 |22,5 |
 +|VII. |Soňa ​ |Jamborová ​ |Gymnázium Mikulov |5 |0 |4,5 |7 |16,5 |
 +|VIII.-IX. |Martin ​ |Konečný ​ |Gymnázium Boskovice |6 |8 |1 |1 |16 |
 +|VIII.-IX. |Stanislav ​ |Pikula ​ |G Bo, Žižkova 55 |6 |0 |10 |0 |16 |
 +|X. |Zdeňka ​ |Ryšavá ​ |G Bo, Žižkova 55 |5 |0,5 |9 |1 |15,5 |
 +^//Další řešitelé//​^^^^^^^^^
 +| |Libor ​ |Šachl ​ |G Bo, Terezy Novákové 2 |6 |2 |0 |3 |11 |
 +| |Martin ​ |Bukatovič ​ |Gymnázium Blansko |6 |0 |0 |1 |7 |
 +| |Jiří ​ |Šperka ​ |Gymnázium Blansko |3 |1 |2 |0 |6 |
 +| |Adam  |Hrazdíra ​ |G Bo, Žižkova 55 |3 |- |- |- |3 |
 +
 +Úspešným rešitelem je student, který celkově získal alespon 14 bodů a současně alespoň ve dvou úlohách získal 5 a více bodů.
 +
 +===== Zadání úloh 47. ročníku FO =====
 +
 +Zadání úloh kategorií A,B,C a D jsou v PDF. K jejich prohlížení je třeba mít nainstalovaný [[http://​www.adobe.com/​products/​acrobat/​readstep2.html|Adobat Reader]].
 +
 +Určení kategorií: kategorie A - 4. (maturitní) ročník gymnázií, oktáva víceletých gymnázií a odpovídající ročníky ostatních SŠ, kategorie B, resp. C, resp. D - 3., resp. 2., resp. 1. ročník čtyřletých gymnázií a odpovídající ročník víceletých gymnázií a ostatních SŠ.
 +
 +^Zadání ^^
 +|Kategorie A |{{:​47:​fo47a1_z.pdf}} |
 +|Kategorie B |{{:​47:​fo47b1_z.pdf}} |
 +|Kategorie C |{{:​47:​fo47c1_z.pdf}} |
 +|Kategorie D |{{:​47:​fo47d1_z.pdf}} |
 +
 +^Studijní texty pro letošní ročník FO^^^^
 +|kat A |Trnka, J.: Zobrazení čočkami |{{:​archiv:​knihovna:​cocky.pdf}} |{{:​archiv:​knihovna:​cocky_booklet.pdf}} |
 +|kat B |Vybíral, B.: Aplikovaná mechanika tekutin (turbíny, rakety, letadla) |{{:​archiv:​knihovna:​aplikace.pdf}} |{{:​archiv:​knihovna:​aplikace_booklet.pdf}} |
 +|kat C |Prachař, J. – Trnka, J.: Úlohy z mechaniky II (Otáčení tuhého tělesa) |{{:​archiv:​knihovna:​ulohymech2.pdf}} |{{:​archiv:​knihovna:​ulohymech2_booklet.pdf}} |
 +|kat D |Šedivý, P. – Volf, I.: Dopravní kinematika a grafy |{{:​archiv:​knihovna:​dopkin.pdf}} |{{:​archiv:​knihovna:​dopkin_booklet.pdf}} |
 +
 +===== Harmonogram 47. ročníku FO =====
 +
 +Oproti termínům uvedeným v letáku 47. ročníku FO jsou v Jihomoravském kraji posunuty termíny odevzdání úloh domácího kola (viz níže). Chceme tak zkvalitnit přípravu druhého kola soutěže. Prosíme o dodržení těchto termínů!
 +
 +Pro usnadnění komunikace se samotnými řešiteli při sjednocení hodnocení úloh domácího kola prosíme, aby v hlavičce každé úlohy byl navíc uveden kontaktní e-mail (v případě, že jej student nemá prosíme o uvedení e-mailové adresy na vyučujícího fyziky).
 +
 +^Termíny ^^
 +|Zahájení prvního kola soutěže na školách ​ |do 15. 9. 2005 |
 +|Korespondenční seminář ​ |11.3. - 26. 5. 2006 |
 +^Kategorie A ^^
 +|I. kolo  |do pátku 6. 1. 2006 |
 +|II. kolo (krajské) ​ |pátek 20. 1. 2006 |
 +|Zpráva o výsledku II. kola  |do 3. 2. 2006 |
 +|III. kolo (celostátní) ​ |čtvrtek 21. - 24.2. 2006 |
 +|Soustředění před MFO  |5. 6. - 17. 6. 2006 |
 +|37. Mezinárodní FO - Singapur ​ |červenec 2006 |
 +^Kategorie B,C,D ^^
 +|Domácí kolo  |do pátku 24. 3. 2006 |
 +|Krajské kolo  |pátek 21. 4. 2006 |
 +|Celostátní soustředění nejlepších řešitelů kategorie B a C (organizuje ÚV FO) |3. 6. - 17. 6. 2006 |
 +|Soustředění nejlepších řešitelů jihomoravského kraje (organizuje KV FO a bude nejspíš v Jedovnicích) |červen 2006 |
  
47/abcd.txt · Poslední úprava: 2010/06/20 16:17 autor: Sven Dražan
Valid CSS Driven by DokuWiki Valid XHTML 1.0