Krajské kolo kategorií ABCD

Výsledky krajského kola kategorií B, C a D

Ve dnech 18.-22.6. se uskuteční krajské soustředění vybraných řešitelů 1. a 2. ročníků MO a FO. Pozvánky pošleme individuálně jednotlivým řešitelům a referentům FO ve školách.

Pořadí Jméno Příjmení Škola př.1 př.2 př.3 př.4 celkem bodů
Kategorie B - vítězové
1.Jakub Vančura G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 10,0 10,0 8,0 7,0 35,0
2.Veronika Dočkalová G Brno, Elgartova 3 9,0 0,0 3,0 8,0 20,0
3.Mark Karpilovsky G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 2,5 7,0 0,0 6,0 15,5
Kategorie B - další řešitelé
Petr Zakopal G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 8,0 3,0 0,0 0,5 11,5
Kristýna Řezáčová G Moravský Krumlov, Smetanova 168 3,5 0,0 4,0 3,0 10,5
Petra Veselá G Jana Blahoslava, Ivančice, Lány 2 3,5 0,0 3,0 3,0 9,5
Veronika Stará G Brno, Vídeňská 47 2,5 0,0 3,0 3,0 8,5
Tomáš Novotný G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 2,0 0,0 0,0 6,0 8,0
Jan Povolný G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 3,5 0,0 1,0 2,0 6,5
Tomáš Axman G Boskovice, Palackého nám. 1 3,0 0,0 3,0 0,0 6,0
Libor Martínek G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 3,0 0,0 0,0 3,0 6,0
Martin Sedlák SPŠ a VOŠ technická Brno, Sokolská 1 5,0 0,0 0,0 1,0 6,0
Zdeněk Jarolímek G Moravský Krumlov, Smetanova 168 1,5 0,0 2,0 1,0 4,5
Tereza Dvořáková G Vyškov, Komenského nám. 16 2,5 0,0 0,0 0,0 2,5
Vítězslav Skřivánek G Vyškov, Komenského nám. 16 2,5 0,0 0,0 0,0 2,5
Tomáš Urbánek G Vyškov, Komenského nám. 16 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
Pořadí Jméno Příjmení Škola př.1 př.2 př.3 př.4 celkem bodů
Kategorie C - vítězové
1.Ondřej Müller G Břeclav, sady 28. října 1 6,0 10,0 9,0 10,0 35,0
2.Jana Ziková G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 8,0 0,0 8,0 5,5 21,5
3.František Prinz G Břeclav, sady 28. října 1 10,0 0,0 3,0 8,0 21,0
Kategorie C - úspěšní řešitelé
4.Kristýna Bukvišová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 6,5 0,0 7,5 6,0 20,0
5.Petr Kotlařík G Kyjov, Komenského 549 5,5 0,0 5,5 5,0 16,0
6.Ondřej Valeš G TGM, Zastávka, U Školy 39 6,0 0,0 5,0 4,5 15,5
Kategorie C - další řešitelé
Dominik Mazel G a ZUŠ, Šlapanice, Riegrova 17 1,0 0,0 2,0 10,0 13,0
Veronika Ambrozová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 7,5 0,0 2,0 3,0 12,5
Pavel Kroupa G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 0,5 0,0 5,5 5,0 11,0
Radek Šimeček G Znojmo, Komenského náměstí 4 1,0 0,0 2,0 8,0 11,0
Nikola Valešová G TGM, Zastávka, U Školy 39 0,5 0,0 0,0 10,0 10,5
Petr Jedlička G Moravský Krumlov, Smetanova 168 2,0 0,0 2,0 6,0 10,0
Adam Drmola G Kyjov, Komenského 549 5,5 0,0 0,0 4,0 9,5
Vlasta Pelajová G Moravský Krumlov, Smetanova 168 0,0 0,0 0,0 9,0 9,0
Zuzana Klimešová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 0,0 0,0 0,0 8,0 8,0
Martin Výlet G Kyjov, Komenského 549 1,0 0,0 0,0 5,5 6,5
Klára Kubalcová G a ZUŠ, Šlapanice, Riegrova 17 3,5 0,0 0,0 1,0 4,5
Dominik Nedvídek G Hodonín, Legionářů 1 0,0 0,0 0,5 4,0 4,5
Lucie Valentová G Boskovice, Palackého nám. 1 0,0 0,0 1,0 3,5 4,5
Vilém Jelen G Znojmo, Komenského náměstí 4 0,5 0,0 0,0 2,5 3,0
Jakub Fridrich G Hustopeče, Dukelské náměstí 7 0,5 0,0 0,0 2,0 2,5
Pořadí Jméno Příjmení Škola př.1 př.2 př.3 př.4 celkem bodů
Kategorie D - vítězové
1. Luboš Vozdecký G Vyškov, Komenského nám. 16 10,0 6,5 10,0 10,0 36,5
2. Karel Juřík G Boskovice, Palackého nám. 1 2,5 6,5 9,5 10,0 28,5
3. - 4. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice, Riegrova 17 0,0 8,0 10,0 10,0 28,0
3. - 4. Benedikt Peťko GML Brno, Žižkova 55 6,5 7,0 10,0 4,5 28,0
Kategorie D - úspěšní řešitelé
5. - 8. Ondřej Darmovzal G Břeclav, sady 28. října 1 4,5 7,0 5,0 9,5 26,0
5. - 8. Zdeněk Garčic G Břeclav, sady 28. října 1 4,0 6,0 8,5 7,5 26,0
5. - 8. Petr SmísitelG Bučovice, Součkova 500 9,0 6,5 5,0 5,5 26,0
5. - 8. Martin Sýkora SPŠ a VOŠ technická Brno, Sokolská 1 0,0 7,0 9,0 10,0 26,0
9. Karolína Kuchyňová GML Brno, Žižkova 55 6,0 7,0 4,0 8,5 25,5
10. Petr Bezděk SPŠ a VOŠ technická Brno, Sokolská 1 0,0 6,5 10,0 8,5 25,0
11. Miloš Staněk G a ZUŠ, Šlapanice, Riegrova 17 0,0 6,0 9,5 9,0 24,5
12. Petr Zamazal G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 4,5 9,0 6,0 4,0 23,5
13. - 14. Čeněk Černoch G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 0,0 7,0 5,5 10,0 22,5
13. - 14. Radek Dao SOŠ Strážnice, Skácelova 890 0,5 7,0 10,0 5,0 22,5
15. - 17. Mojmír Poprocký GML Brno, Žižkova 55 0,0 2,5 10,0 9,5 22,0
15. - 17. Tomáš Rada G Vyškov, Komenského nám. 16 0,0 7,0 5,0 10,0 22,0
15. - 17. Martin Zahradníček G a ZUŠ, Šlapanice, Riegrova 17 0,0 5,0 8,5 8,5 22,0
18. Jana Šolcová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 0,0 7,0 8,5 6,0 21,5
19. - 20. Václav Melichárek G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 2,0 6,0 4,0 8,5 20,5
19. - 20. Klára Svobodová G Brno, Křenová 36 0,0 6,0 5,0 9,5 20,5
21. Pavel Šmak G Blansko, Seifertova 13 0,0 6,0 8,5 4,5 19,0
22. - 23. Jiří Nezval G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 3,0 6,0 1,0 8,0 18,0
22. - 23. Dalimil Ševčík G Vyškov, Komenského nám. 16 0,5 7,0 5,0 5,5 18,0
24. - 25. Anna Hartmannová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 0,0 7,0 5,5 5,0 17,5
24. - 25. Jan Prax G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 0,0 6,0 4,0 7,5 17,5
26. Martin Špilar G Vyškov, Komenského nám. 16 0,0 6,0 5,0 6,0 17,0
27. Jan Karásek G Blansko, Seifertova 13 0,0 5,0 5,0 6,0 16,0
28. Jan Horáček G Brno, Vídeňská 47 0,0 6,5 0,0 9,0 15,5
Kategorie D - další řešitelé
Lukáš PoláčekG a ZUŠ, Šlapanice, Riegrova 17 0,0 4,0 9,5 2,0 15,5
Kristina Osolsobě G Vyškov, Komenského nám. 16 2,5 6,0 3,0 2,0 13,5
Radek Caesar G Ivančice, Lány 2 0,0 4,0 4,5 4,5 13,0
Kateřina Radová G Hustopeče, Dukelské náměstí 7 0,0 6,0 2,0 5,0 13,0
Štěpán Šubík G Břeclav, sady 28. října 1 0,0 0,0 9,5 3,5 13,0
Tung Anh Vu G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 3,0 6,0 1,0 3,0 13,0
Jan Spurný G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 1,5 0,0 2,0 7,5 11,0
Ladislav Václavík G Boskovice, Palackého nám. 1 0,0 4,0 2,0 5,0 11,0
Filip Buček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 1,5 4,0 1,0 4,0 10,5
Filip Kodýtek G Mikulov, Komenského 7 0,0 6,5 2,0 2,0 10,5
Petr LiškaG a ZUŠ, Šlapanice, Riegrova 17 0,0 2,5 6,0 2,0 10,5
Jaroslav Hujňák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 1,0 4,0 4,0 0,5 9,5
David Chlup G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 0,0 1,0 5,0 3,5 9,5
Vojtěch Suchánek G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 0,0 3,0 0,0 5,5 8,5
Zuzana Mrkvová G Kyjov, Komenského 549 0,0 2,0 0,0 6,0 8,0
Filip Šterc G Mikulov, Komenského 7 0,0 1,0 5,5 0,0 6,5
Vojtěch Kania G Znojmo, Komenského náměstí 4 0,0 1,0 4,5 0,0 5,5
AdélaVáclavováG Brno, Hády 0,0 2,0 0,0 3,5 5,5
Zdeněk Schoř G Ivančice, Lány 2 0,0 3,0 1,5 0,5 5,0
Filip Široký G Ivančice, Lány 2 0,0 0,0 0,0 4,5 4,5
Daniel Hruška SPŠ a VOŠ technická Brno, Sokolská 1 1,0 1,0 1,0 1,0 4,0
Daniel Jandora G Kyjov, Komenského 549 0,0 1,0 2,0 1,0 4,0
Jiří Kutálek G Tišnov, Na Hrádku 20 0,0 0,0 1,0 2,0 3,0
Šárka Krotká G Brno, Křenová 36 0,0 0,0 1,0 0,0 1,0
Lukáš Le Huy G Znojmo, Komenského náměstí 4 0,0 1,0 0,0 0,0 1,0
Denisa Provazníková G Brno, Křenová 36 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0

Úspěšným řešitelem je soutěžící, který získal alespoň 14 bodů a současně má alespoň dvě úlohy hodnocené pěti nebo více body. První tři úspěšní řešitelé jsou označeni jako vítězové krajského kola.

Všem řešitelům blahopřejeme.

Zadání a řešení úloh krajského kola kategorií B, C a D

Bodové hodnocení jednotlivých soutěžících a výsledková listina bude k dispozici do 30. 5. 2011

Krajské kolo kategorií B, C a D

Druhé kolo se uskuteční v pátek 4. května 2012 od 8:00 hodin (prezence) v budově Strojní fakulty VUT v Brně, Technická 2 (Palackého vrch), aula Q. Ukončení předpokládáme ve 13:30 hodin.

Mimobrněnským účastníkům budeme před zahájením od 8:15 hodin proplácet jízdné – jízdenku je nutné odevzdat jako doklad, nekupujte si proto zpáteční jízdenku. Podrobné instrukce o proplácení naleznete zde

Doporučujeme prostudovat studijní text přislušné kategorie. Rovněž i instruktážní řešení příslušných kategorií (dostupné např. zde)

Cestu na soutěž vám snad pomohou najít tyto mapky: Letecká mapa s popiskem - Schematická mapa s popiskem - Letecká mapa širšího okolí z www.mapy.cz

Soutěžící mohou požádat ředitelství školy o jeden den studijního volna. V krajském kole můžete používat Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy a neprogramovatelné kalkulačky.

Přejeme soutěžícím hodně originálních nápadů při řešení úloh druhého kola a pohodu po celou dobu soutěže.

Kategorie B
Jméno Příjmení Škola
Veronika Dočkalová G Brno, Elgartova 3
Tomáš Axman G Boskovice, Palackého nám. 1
Petr Zakopal G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Tomáš Novotný G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Jan Povolný G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Jakub Vančura G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Mark Karpilovsky G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Libor Martínek G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Kristýna Řezáčová G Moravský Krumlov, Smetanova 168
Zdeněk Jarolímek G Moravský Krumlov, Smetanova 168
Veronika Stará G Brno, Vídeňská 47
Martin Sedlák SPŠ a VOŠ technická Brno, Sokolská 1
Tereza Dvořáková G Vyškov, Komenského nám. 16
Vítězslav Skřivánek G Vyškov, Komenského nám. 16
Tomáš Urbánek G Vyškov, Komenského nám. 16
Petra Veselá G Jana Blahoslava, Ivančice, Lány 2
Kategorie C
Jméno Příjmení Škola
Nikola Valešová G TGM, Zastávka, U Školy 39
Ondřej Valeš G TGM, Zastávka, U Školy 39
Lucie Valentová G Boskovice, Palackého nám. 1
Dominik Mazel G a ZUŠ, Šlapanice, Riegrova 17
Klára Kubalcová G a ZUŠ, Šlapanice, Riegrova 17
Vlasta Pelajová G Moravský Krumlov, Smetanova 168
Petr Jedlička G Moravský Krumlov, Smetanova 168
František Prinz G Břeclav, sady 28.10. 1
Ondřej Müller G Břeclav, sady 28.10. 1
Eliška Macková G Brno, Křenová 36
Veronika Ambrozová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Kristýna Bukvišová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Zuzana Klimešová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Pavel Kroupa G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Markéta Kubitová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Jana Ziková G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Dominik Nedvídek G Hodonín, Legionářů 1
Petr Kotlařík G Kyjov, Komenského 549
Adam Drmola G Kyjov, Komenského 549
Martin Výlet G Kyjov, Komenského 549
Jakub Fridrich G Hustopeče, Dukelské náměstí 7
Vilém Jelen G Znojmo, Komenského náměstí 4
Radek Šimeček G Znojmo, Komenského náměstí 4
Petr Woller G Znojmo, Komenského náměstí 4
Kategorie D
Jméno Příjmení Škola
Mojmír Poprocký GML Brno, Žižkova 55
Benedikt Peťko GML Brno, Žižkova 55
Petr Bezděk SPŠ a VOŠ technická Brno, Sokolská 1
Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice, Riegrova 17
Filip Buček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Radek Caesar G Ivančice, Lány 2
David Chlup G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Radek Dao SOŠ Strážnice, Skácelova 890
Ondřej Darmovzal G Břeclav, sady 28. října 1
Zdeněk Garčic G Břeclav, sady 28. října 1
Anna Hartmannová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Jan Horáček G Brno, Vídeňská 47
Daniel Hruška SPŠ a VOŠ technická Brno, Sokolská 1
Jaroslav Hujňák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Daniel Jandora G Kyjov, Komenského 549
Karel Juřík G Boskovice, Palackého nám. 1
Vojtěch Kania G Znojmo, Komenského náměstí 4
Jan Karásek G Blansko, Seifertova 13
Filip Kodýtek G Mikulov, Komenského 7
Šárka Krotká G Brno, Křenová 36
Karolína Kuchyňová GML Brno, Žižkova 55
Jiří Kutálek G Tišnov, Na Hrádku 20
Lukáš Le Huy G Znojmo, Komenského náměstí 4
Petr Liška (p)G a ZUŠ, Šlapanice, Riegrova 17
Václav Melichárek G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Zuzana Mrkvová G Kyjov, Komenského 549
Jiří Nezval G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Kristina Osolsobě G Vyškov, Komenského nám. 16
Lukáš Poláček (p)G a ZUŠ, Šlapanice, Riegrova 17
Jan Prax G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Denisa Provazníková G Brno, Křenová 36
Tomáš Rada G Vyškov, Komenského nám. 16
Kateřina Radová G Hustopeče, Dukelské náměstí 7
Zdeněk Schoř G Ivančice, Lány 2
Petr Smísitel (p)G Bučovice, Součkova 500
Jan Spurný G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Miloš Staněk G a ZUŠ, Šlapanice, Riegrova 17
Vojtěch Suchánek G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Klára Svobodová G Brno, Křenová 36
Martin Sýkora SPŠ a VOŠ technická Brno, Sokolská 1
Dominik Trnka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Luboš Vozdecký G Vyškov, Komenského nám. 16
Anh Vu Tung G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Ladislav Václavík G Boskovice, Palackého nám. 1
Martin Zahradníček G a ZUŠ, Šlapanice, Riegrova 17
Petr Zamazal G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Čeněk Černoch G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Dalimil Ševčík G Vyškov, Komenského nám. 16
Josef Šikula CMGaSOŠPg Brno, Lerchova 63
Filip Široký G Ivančice, Lány 2
Pavel Šmak G Blansko, Seifertova 13
Jana Šolcová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
Martin Špilar G Vyškov, Komenského nám. 16
Filip Šterc G Mikulov, Komenského 7
Štěpán Šubík G Břeclav, sady 28. října 1
hosté z jiných krajů
Jméno Příjmení Město Kategorie
Tomáš Velecký Frýdek-Místek D
Petr Houška České Budějovice C
Ráchel Sgallová Praha C

Celostátní kolo kategorie A

Veškeré informace (zadání, řešení, výsledkovou listinu,…) naleznete na stránce Ústředního výboru FO.

Výsledky krajského kola kategorie A

Umístění Jméno Příjmení Škola U1 U2 U3 U4 Celkem
Vítězové krajského kola
I. Jakub Vošmera G Brno, Matyáše Lercha 10,0 10,0 10,0 10,0 40,0
II. Jan Povolný G Brno, tř. kpt. Jaroše 10,0 1,0 8,0 9,0 28,0
III. Jan Stopka G Brno, tř. kpt. Jaroše 9,0 10,0 8,0 0,0 27,0
Úspěsní řešitelé
IV. Jakub Klinkovský G Blansko 10,0 1,0 10,0 3,0 24,0
V. Jakub Vančura G Brno, tř. kpt. Jaroše 10,0 4,0 8,0 0,0 22,0
VI. Bedřich Said G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2,5 6,0 9,5 2,0 20,0
VII. Václav Raida G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4,0 1,0 10,0 2,0 17,0
VIII. Petr Zakopal G Brno, tř. Kpt. Jaroše 7,0 0,0 7,0 2,0 16,0
Ostatní řešitelé
Jakub Planer G Tišnov 3,0 0,0 10,0 2,0 15,0
Veronika Dočkalová G Brno, Elgartova 6,0 0,0 3,0 3,0 12,0
Tomáš Axman G Boskovice 2,5 1,0 0,0 2,0 5,5
Tereza Konečná G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5,0 0,0 0,0 0,0 5,0

Úspěšným řešitelem krajského kola FO je student, který získal celkem alespoň 14 bodů a současně má alespoň dvě úlohy hodnocené 5 nebo více body.

Zadání a řešení krajského kola kategorie A

Informace před krajským kolem kategorie A

Do krajského kola postupují tito řešitelé:

Jméno Škola
Jakub Planer Gymnázium, Tišnov
Jakub Vošmera Gymnázium, Brno, Matyáše Lercha
Jakub Klinkovský Gymnázium, Blansko
Veronika Dočkalová Gymnázium, Brno, Elgartova
Tomáš Axman Gymnázium, Boskovice
Petr Zakopal Gymnázium, Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jan Povolný Gymnázium, Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jakub Vančura Gymnázium, Brno, tř. Kpt. Jaroše
Václav Raida Gymnázium, Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jan Homola Gymnázium, Brno, tř. Kpt. Jaroše
Jan Stopka Gymnázium, Brno, tř. Kpt. Jaroše
Tereza Konečná Gymnázium, Brno, tř. Kpt. Jaroše
Bedřich Said Gymnázium, Brno, tř. Kpt. Jaroše

Krajské kolo fyzikální olympiády kategorie A se koná v pátek 20. ledna 2012 v době od 9:00 do 13:15 hod. v Brně na Gymnáziu tř. Kpt. Jaroše 14 (mapa)v učebně fyziky F2 ve třetím podlaží, od schodiště vlevo na konci chodby. Vstup do učebny je možný od 8:30 hod.

Mimobrněnským studentům bude v době 8:45 – 9:00 hod. proplaceno jízdné IDSJmK do Brna a zpět a jízdenky městskou dopravou v Brně; jízdenky musíte odevzdat jako doklad. Podrobné informace o proplácení jízdenek naleznete zde

Nezapomeňte si s sebou vzít: obuv na přezutí (před vstupem do učebny fyziky se musíte přezout), psací a rýsovací potřeby, (neprogramovatelnou) kalkulačku, matematicko-fyzikální tabulky, doporučujeme vhodné občerstvení (pití, jídlo). Jiné pomůcky nejsou při soutěži dovoleny.

Soutěžící mohou požádat ředitelství školy o jeden den studijního volna.

Doporučujeme soutěžcím prostudovat si řešení domácího kola.

Přejeme soutěžícím hodně originálních nápadů při řešení úloh druhého kola a pohodu po celou dobu soutěže.

Organizace krajských kol

Pozvánku (s místem a časem konání) na krajské kolo obdržíte od svého učitele fyziky nebo ředitele školy, pokud jste úspěšně vyřešili domácí kolo. V krajském kole jsou zadané jen čtyři teoretické úlohy. Některé z nich kontrolují, jak dobře jste prostudovali zadané studijní téma. Čas na řešení úloh je 4 hodiny čistého času.

Úspěšný řešitel krajského kola je stanoven na základě bodového hodnocení, maximální dosažitelný počet bodů z jedné úlohy je 10. Úspěšný je ten, kdo získá alespoň 14 bodů a nejméně ve dvou úlohách alespoň 5 bodů. Krajské kolo v kategorii A proběhne v pátek 20. 1. 2012, v kategoriích B, C, D v pátek 4. 5. 2012.

Z nejúspěšnějších účastníků druhého kola kategorie A bude vybráno nejvíce 50 účastníků do celostátního kola soutěže.

V krajském kole můžete používat Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro střední školy a neprogramovatelné kalkulačky.

53/abcd/krajske_kolo.txt · Poslední úprava: 2012/05/18 12:06 autor: Pavel Řehák
[unknown link type]Nahoru
Valid CSS Driven by DokuWiki Valid XHTML 1.0