Vyřízení ISIC/ITIC prostřednictvím naší školy

Od září 2015 škola vydává průkaz ISIC (ITIC) za zvýhodněnou cenu, který si můžete každý rok prodlužovat. Průkaz je určen pro žáky vyššího i nižšího gymnázia.

Cena nového průkazu je 350 Kč, prodloužení průkazu (vydaného školou) na další rok stojí 250 Kč a duplikát za ztracený průkaz stojí 100 Kč.

Jak ISIC (ITIC) získáte?

Vyplněnou žádost s uvedením třídy odevzdáte v kanceláři pro paní zástupkyni Mgr. Janu Sítařovou a svoji fotografii ve formátu JPG pošlete emailem na adresu sitarova [zavináč] jaroska [tečka] cz.

Vystavení průkazu trvá asi dva týdny. Na nástěnce ISu školy budete mít uvedeno, kdy si po zaplacení máte průkaz vyzvednout.

Poznámka ke kvalitě fotografií: Neakceptují se fotografie příliš malé, tmavé, rozmazané, černobílé, naskenované z osobních dokladů nebo nevhodně oříznuté (chybějící část hlavy, apod). Rozlišení by mělo být minimálně 300x360 pixelů, u skeneru většinou stačí nastavit rozlišení na 300 DPI. Nejlepším řešením je používat portrétové fotografie pořízené digitálním fotoaparátem, případně mobilním telefonem před světlou zdí.