Kategorie P

Výsledky domácího kola MO - kategorie P

        1. 2. 3. 4. celkem 
1.-3. Sulovský Marek G. tř. Kpt. Jaroše 4.A 10 10 9 10 39
  Tichý Jan G. Řečkovice   10 10 9 10 39
  Trmač Miloslav Bisk. gymnázium Oktáva B 10 10 9 10 39
4. Ondráčková Eva G. Tišnov Septima A 10 8 10 10 38
5. Mareček Jakub G. Vídeňská 6.A 7 6 6 9 28
6.-7. Chvátal Lukáš G. Vejrostova   7 10 10 0 27
  Margold Roman G. tř. Kpt. Jaroše 4.A 8 10 0 9 27
8. Herman Jan G. tř. Kpt. Jaroše 4.A 7 0 9 10 26
9. Životský Ondřej Bisk. gymnázium Oktáva B 10 6 9 0 25
10. Štěpánek Jiří G. tř. Kpt. Jaroše 1.A 3 6 6 9 24
11. Lopatář Martin G. tř. Kpt. Jaroše 1.A 10 10 3 0 23
12. Hradil Martin G. Vejrostova 2Š6 8 3 10 0 21
13. Vejnár Martin G. tř. Kpt. Jaroše 4.ag 10 10 0 0 20
14. Juránek Martin G. Řečkovice   6 3 9 0 18
15. Posolda Marek G. tř. Kpt. Jaroše 4.A 9 0 5 0 14
16. Franců Jan G. tř. Kpt. Jaroše 4.A 3 0 0 10 13
17.-19. Hejč Tomáš G. Boskovice sexta 7 0 3 0 10
  Šmíd Petr Bisk. gymnázium Oktáva A 10 0 0 0 10
  Troubil Pavel G. tř. Kpt. Jaroše 1.A 8 0 0 2 10
20. Kramář Jaroslav G. Vídeňská 3.A 3 3 3 0 9

Jižní Morava - Brno (19 účastníků, z toho 9 úspěšných, z toho 8 postupujících) 

Výsledky 50. ročníku regionálního kola MO kategorie P

úspěšní řešitelé:             celkem
1. Miloslav Trmač oktáva B Biskupské G, Barvičova 85 10 10 10 6 36
2. Marek Sulovský 4.A G tř. Kpt. Jaroše 14 7 5 7 9 28
3. Roman Margold 4.A G tř. Kpt. Jaroše 14 6 6 4 10 26
4.-6. Eva Ondráčková septima A G Tišnov 10 5 4 5 24
  Jiří Štěpánek 1.A G tř. Kpt. Jaroše 14 5 6 3 10 24
  Pavel Troubil 1.A G tř. Kpt. Jaroše 14 6 5 3 10 24
7. Jan Herman 4.A G tř. Kpt. Jaroše 14 4 9 4 6 23
8. Martin Vejnár 4.ag G tř. Kpt. Jaroše 14 3 6 5 5 19
9. Jan Franců 4.A G tř. Kpt. Jaroše 14 4 3 0 10 17

Výsledky 50. ročníku celostátního kola MO kategorie P

Vítězové:               celkem
1. Pavel Čížek 6/8 G a OA, Dvořákovo nám., Kralupy 9 7 6 3 8 33
2. Miloslav Trmač 8/8 Biskupské G, Barvičova,Brno 2 7 5 8 9 31
3. Roman Krejčík 4/4 G Ch. Dopplera, Praha 6 7 6 0 10 29
4. Marek Sulovský 4/4 G. tř. Kpt. Jaroše 14, Brno 8 8 4 0 8 28
5. Eva Ondráčková 7/7 G Na Hrádku, Tišnov 7 7 5 1 5 25
6. Jiří Danihelka 2/4 SPŠ Čapkova, Písek 1 7 5 0 9 22
7. Jiří Svoboda 7/8 G Ch. Dopplera, Praha 3 1 9 0 7 20
8. Jiří Fink 4/4 SPŠE Ječná, Praha 6 0 4 0 9 19
Úspěšní řešitelé:                
9. Petr Matas 7/7 G Národních mučedníků, Klatovy 4 0 5 3 5 17
10.- 11. Martin Beránek 7/7 G Ohradní, Praha 2 0 0 5 9 16
  Robert Poch 4/4 SPŠST Panská, Praha 3 1 0 3 9 16
12. Jiří Koula 4/4 G U Libeňského zámku, Praha 2 2 5 0 6 15
13.- 16. Josef Cibulka 3/4 Akademické G Štěpánská, Praha 4 0 0 0 9 13
  Martin Hamrle 3/4 G Jirsíkova, Pelhřimov 1 0 3 3 6 13
  Jiří Štěpánek 5/8 G. tř. Kpt. Jaroše 14, Brno 3 0 4 0 6 13
  Ondřej Zajíček 4/4 SPŠS Čáslavská, Chrudim 5 0< 5< 0 3 13