Kategorie A

Výsledky školního kola MO - kategorie A

Úspěšní řešitelé:   1. 2. 3. celkem
1.- 7. Bystrý Ondřej 4.A 6 6 6 18
  Herman Jan 3.A 6 6 6 18
  Jevsejenko Alexandr 4.A 6 6 6 18
  Kalmusová Michaela 4.A 6 6 6 18
  Melicharová Hana 4.A 6 6 6 18
  Protivínský Tomáš 2.A 6 6 6 18
  Stolař Rudolf 3.A 6 6 6 18
8. Michal Jiří 3.A 6 5 6 17
9. Sulovský Marek 3. A 6 6 4 16
10. Ošmera Martin 3.A 6 3 6 15
11. Cvachovec Jiří 4. A 6 6 2 14
12.- 14. Melnyk Alexej 4.A 5 6 2 13
  Slepička Petr 4.A 3 6 4 13
  Šimeček Pavel 4. A 6 6 1 13
15. - 17. Martinásková Hana 2.A 6 6 0 12
  Posolda Marek 3.A 6 0 6 12
  Žert Adam 3.A 1 5 6 12
18. - 19. Bystrý Vojtěch 1.A 0 5 6 11
  Pavelka Antonín 1.A 6 2 3 11
20. - 24. Dvořák Pavel 1.A 2 6 2 10
  Staněk Ondřej 2.A 6 0 4 10
  Vlach Jan 4.A 3 1 6 10
  Ležatka Martin 3.A 2 2 6 10
  Svoboda Milan 4.A 2 6 2 10

Výsledky II. kola 49.ročníku MO kategorie A - region Brno

Úspěšní řešitelé:              
Pořadí Jméno Škola Třída 1. 2. 3. 4. Celkem
I. 1. Herman Jan G Bo, tř.Kpt.Jaroše 3.A/4 - M 6 5 6 5 22
II. 2. Chaloupka Jiří G Židlochovice sep/7 4 5 6 4 19
  3. Protivínský Tomáš G Bo, tř.Kpt.Jaroše 2.A/4 - M 6 5 6 2 19
III. 4. Jevsejenko Alexandr G Bo, tř.Kpt.Jaroše 4.A/4 - M 6 5 6 1 18
  5. Stolař Rudolf G Bo, tř.Kpt.Jaroše 3.A/4 - M 6 3 6 3 18
IV. 6. Bystrý Ondřej G Bo, tř.Kpt.Jaroše 4.A/4 - M 3 5 1 5 14
  7. Cvachovec Jiří G Bo, tř.Kpt.Jaroše 4.A/4 - M 6 4 4 0 14
  8. Hikl Tomáš G Bo, Táborská 7.E/7 5 3 6 - 14
V. 9. Trojek Jan G Břeclav 3.C/4 6 0 4 3 13
VI. 10. Dvořák Pavel G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A/4 - M 6 3 3 0 12
  11. Ležatka Martin G Bo, tř.Kpt.Jaroše 3.A/4 - M 6 5 0 1 12
  12. Pavelka Antonín G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A/4 - M 4 4 - 4 12
VII. 13. Chaloupka Jakub G Bo, Křenová 6.A/7 5 5 1 - 11
  14. Ošmera Zbyněk G Bo, tř.Kpt.Jaroše 3.A/4 - M 4 - 3 4 11
VIII. 15. Kalmusová Michaela G Bo, tř.Kpt.Jaroše 4.A/4 - M 6 1 0 3 10
  16. Trtílek Jan G Tišnov sepA/7 4 4 - 2 10

VÝSLEDKY CELOSTÁTNÍHO KOLA KATEGORIE A

Vítězové:        
1. Jan Houštěk (7/7) G Pelhřimov, Jirsíkova 244 7 - 7 - 5 - 7 - 7 - 7 40
  Jan Herman (3/4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 7 - 7 - 2 - 7 - 7 - 7 37
3. Jan Kynčl (5/6) G Jilemnice, Kostelní 259 7 - 7 - 2 - 7 - 7 - 6 36
4. Jan Pipek (7/8) G Praha, Parléřova 2/118 7 - 7 - 1 - 4 - 6 - 7 32
5. - 6. Jaroslav Hájek (2/4) GMK Bílovec, 17.listopadu 526 4 - 7 - 2 - 6 - 6 - 6 31
  Ondřej Šerý (7/8) SGaG Kladno, Plzeňská 3103 7 - 7 - 0 - 6 - 6 - 5 31
7. Ondřej Suchý (6/7) G Plzeň, Mikulášské nám. 23 7 - 7 - 2 - 3 - 6 - 2 27
8. - 10. Josef Křišťan (6/7) G Plzeň, Mikulášské nám. 24 7 - 7 - 2 - 1 - 6 - 3 26
  Ondřej Rucký (7/7) G Plzeň, Mikulášské nám. 25 1 - 7 - 1 - 3 - 7 - 7 26
  Rudolf Stolař (3/4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 7 - 6 - 1 - 6 - 6 - 0 26
11. - 12. Jan Kulveit (7/7) G Praha 8, Ústavní 400 7 - 7 - 2 - 4 - 5 - 0 25
  Tomáš Protivínský (2/4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 7 - 0 - 1 - 7 - 5 - 5 25
Další úspěšní řešitelé:        
13. Martin Tancer (2/4) G Praha, Zborovská 45 7 - 3 - 2 - 1 - 7 - 3 23
14. - 16. David Chodounský (3/4) G Praha, Zborovská 45 0 - 0 - 1 - 7 - 7 - 7 22
  Filip Jaroš (3/4) G Praha, Zborovská 45 7 - 0 - 1 - 7 - 1 - 6 22
  Jiří Koula (3/4) G Praha, U Libeňského zámku 1 7 - 0 - 2 - 0 - 6 - 7 22
17. - 18. Tomáš Matoušek (7/7) G Karlovy Vary, Národní 25 7 - 0 - 2 - 7 - 1 - 4 21
  Pavel Vališ (3/4) G Kralupy, Dvořákovo nám. 800 7 - 0 - 1 - 0 - 6 - 7 21
19. - 20. Ondřej Bystrý (4/4) G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 0 - 7 - 2 - 6 - 3 - 2 20
  Václav Flaška (7/8) Svob. chebská škola, Cheb 7 - 7 - 0 - 1 - 3 - 2 20
21. Jaromír Dobrý (7/7) G Plzeň, Mikulášské nám. 23 7 - 0 - 2 - 6 - 0 - 4 19
22. Ondřej Kreml (3/4) GMK Bílovec, 17.listopadu 526 7 - 0 - 0 - 4 - 0 - 7 18
23. Pavel Augustinský (7/7) G Havířov, Studentská 11 7 - 2 - 2 - 2 - 1 - 3 17
24. František Němec (3/4) G Praha, Zborovská 45 5 - 0 - 0 - 6 - 1 - 4 16