Kategorie C

Výsledky školního kola MO kategorie

  úspěšní řešitelé: 1. 2. 3. celkem
1. Drápalová Kristína 1. A 6 6 6 18
  Dvořák Pavel 1. A 6 6 6 18
  Chalupa Petr 4. Ag 6 6 6 18
  Krčál Marek 1. A 6 6 6 18
  Trnková Veronika 1. A 6 6 6 18
6. Dražan Sven 4. Ag 6 5 6 17
  Pavelka Antonín 1. A 6 6 5 17
8. Zůda Jaroslav 1. A 6 4 6 16
9. Hladký Jan 1. A 6 3 6 15
  Kouřil Jan 1. A 6 3 6 15
  Kuchař Jan 4. Ag 6 3 6 15
  Lesenský Pavel 1. A 6 6 3 15
  Vodstrčil Milan 1. A 6 3 6 15
  Zahradník Jan 1. A 6 3 6 15
15. Kubenová Lucie 1. A 6 2 6 14
  Lukeš Tomáš 1. C 6 6 2 14
  Vláčil Jiří 1. A 6 6 2 14
18. Janská Eva 1. A 6 6 1 13
19. Gayer Tomáš 4. Ag 6 0 6 12
  Kozel Milan 1. E 6 6 0 12
  Novotný Jan 4. Ag 6 2 4 12
22. Suchomel Vít 4. Ag 6 3 2 11
  Svíženský Filip 1. A 3 2 6 11
24. Klenovský Petr 1. E 5 4 1 10
  Srnka Lukáš 1. A 6 3 1 10
  Valeš Václav 1. A 4 6 0 10
  Menčík Tomáš 1. A 6 4 0 10

Výsledky II. kola 49.ročníku MO kategorie C - region Brno

Úspěšní řešitelé:              
Pořadí Jméno Škola Třída 1. 2. 3. 4. Celkem
I. 1. Dražan Sven G Bo, tř.Kpt.Jaroše 4ag - M 6 6 6 6 24
  2. Krčál Marek G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 6 6 6 6 24
II. 3. Ganián Robert G Bo, Pastviny kvi B 6 6 6 3 21
III. 4. Hladký Jan G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 6 3 6 4 19
  5. Kuchař Jan G Bo, tř.Kpt.Jaroše 4ag - M 6 6 4 3 19
  6. Trnková Veronika G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 6 6 6 1 19
IV. 7. Chvátal Lukáš G Bo, Vejrostova 5. A 6 0 6 6 18
  8. Kohoutková Petra G Bo, Žižkova 5.C 6 6 5 1 18
  9. Pavelka Antonín G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 6 0 6 6 18
  10. Zůda Jaroslav G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 6 6 6 - 18
V. 11. Gayer Tomáš G Bo, tř.Kpt.Jaroše 4ag - M 6 0 5 6 17
  12. Gregorovič Jan G Šlapanice kvi 6 4 4 3 17
  13. Kubenová Lucie G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 6 4 6 1 17
VI. 14. Drápalová Kristína G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 6 6 3 1 16
  15. Menčík Tomáš G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 6 4 6 0 16
  16. Venhuda Jan G Bo, Křenová 5.A 6 6 3 1 16
  17. Zahradník Jan G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 6 4 3 3 16
VII. 18. Beránek Jan G Bo, Křenová 1.E 6 0 3 6 15
  19. Janská Eva G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 6 0 3 6 15
  20. Klenovský Petr G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1. E 6 3 6 - 15
  21. Tůmová Jana G Bo, Křenová 5.A 6 2 6 1 15
VIII. 22. Burianová Tereza G Bo, T.Novákové  kvi A 6 5 3 0 14
  23. Dvořák Pavel G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 6 4 3 1 14
  24. Kadeřávek Pavel G Bo, Žižkova 1.B 6 6 2 0 14
  25. Lesenský Pavel G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 6 6 2 0 14
  26. Staněk Lukáš G Ivančice 5.B 6 2 6 0 14
  27. Šimečková Alena G Kyjov kvi A 6 2 6 0 14
IX. 28. Čechal Tomáš G Kyjov kvi A 6 3 3 1 13
  29. Grulichová Helena G Břeclav 5.B 6 4 3 0 13
  30. Paulíková Barbora G Kyjov kvi B 6 2 4 1 13
  31. Procházka Jakub G Bo, Žižkova 5.B 3 6 3 1 13
  32. Sedlář Radek G Kyjov kvi B 6 3 3 1 13
X. 33. Hanák Aleš G Hustopeče 1.A 6 0 5 1 12
  34. Kouřil Jan G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 3 6 3 0 12
  35. Mareček Jakub G Bo, Vídeňská kvi A 6 4 0 2 12
  36. Pořízková Radka G Vyškov 1.A 6 2 3 1 12
  37. Tomalová Kateřina G Bo, Žižkova 5.B 6 3 3 - 12
  38. Valeš Václav G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 6 3 3 - 12
  39. Vláčil Jiří G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 3 6 3 - 12
  40. Vodstrčil Milan G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1.A - M 6 2 3 1 12
  41. Zavrtálková Lenka G Kyjov kvi B 6 2 3 1 12
XI. 42. Chalupa Petr G Bo, tř.Kpt.Jaroše 4ag - M 1 6 3 1 11
  43. Orava Jan G Kyjov kvi A 6 2 3 - 11
  44. Šerek Jan G Bo, Táborská 5.E 5 3 3 0 11
XII. 45. Kozel Milan G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1. E 1 2 6 1 10
  46. Kudela Martin G Bo, Vejrostova 5.B 0 6 3 1 10
  47. Lukeš Tomáš G Bo, tř.Kpt.Jaroše 1. C 1 1 6 2 10
  48. Minár Jaroslav G Bo, Táborská 5.E 3 4 3 - 10
  49. Nováková Jitka G Bo, Vídeňská kvi B 3 4 3 0 10